Hakkımızda

11.12.1982 Kayseri doğumluyum. Çerkezköy/Tekirdağ’da yaşıyorum. Evli, 1 çocuk babasıyım. İlk ve orta öğrenimimi Kayseri’de tamamladım. Erciyes Üniversitesi İktisat ve Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Küçük yaşlarımdan beri çeşitli meslek gruplarında çalışıyorum. Halen 2014 yılında başladığım beden eğitimi öğretmenliği görevimi sürdürüyorum.

Daha önce amatör olarak çeşitli blog sayfalarında içerik yazarlığı yaptım. Şu anda da uluslararası düzeyde içerik üretimi yapan bir platformda, Türkçe olarak içerik yazarlığı ve editörlüğü yapmaktayım. Bunun için öncesinde, İstanbul İşletme Enstitüsü‘nde içerik editörlüğü eğitimine başvurdum. Değerli eğitmenim Dr. Sertaç Dalgalıdere eşliğinde çok faydalı bir eğitim süreci geçirdim ve 90/100 puan alarak eğitimi başarı ile tamamladım.

Daha sonra yine İstanbul İşletme Enstitüsü bünyesinde gerçekleştirilen Temel WordPress Eğitimini de 99/100 puan alarak başarı ile tamamladım. Daha sonra da yine aynı enstitü bünyesinde SEO eğitimimi tamamladım.

Öncelikle bu web sitesini hazırlamam konusunda bana gerekli teknik bilgileri öğreten değerli hocam Sayın Doç. Dr. Sertaç Dalgalıdere’ye teşekkür ediyorum. Bana her türlü manevi destek ve morali aşılayan, benim her zaman yanımda olan değerli eşim ve oğluma, web sitemin ve sosyal medya hesaplarımın logo ve görsel tasarımlarını hazırlayan değerli öğrencim Talha Önder Özçelik’e teşekkürlerimi bir borç biliyorum.

%d blogcu bunu beğendi: